تبلیغات
شنا، شیرجه و واترپلو - فدراسیون شنا موجب حذف نام من از فهرست داوران شد
چهارشنبه 27 بهمن 1389

فدراسیون شنا موجب حذف نام من از فهرست داوران شد

• نوشته شده توسط: زیرآب زن

نادر غفوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، عنوان كرد: نوزدهمین دوره لیگ برتر واترپلو در حالی آغاز شد كه همراه مسعود رضوانی و دیگر داوران این رشته، برای قضاوت از سوی كمیته فنی دعوت شدیم.
وی با اشاره به سابقه كاری خود افزود: فدراسیون جهانی مرا به عنوان داور بی طرف برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان در رم دعوت كرد. این در حالیست كه 10 سال عضو تیم ملی و در 3 دوره بازی‌های آسیایی حضور داشته‌ام؛ اما رئیس فدراسیون به دلیل اینكه معترض شیوه كاری وی بوده و حاضر به همكاری در كمیته فنی نبودم، پس از قضاوت در دو مرحله لیگ، از مسئول كمیته فنی خواست تا نام من و مسعود رضوانی را از فهرست داوران لیگ خط بزند.
غفوری گفت: رضوانی در كارنامه خود قضاوت در قهرمانی جوانان جهان را دارد؛ اما به راحتی وی نیز حذف شد. من و رضوانی به لحاظ مالی نیازی به حضور در لیگ نداریم و باید از كار و زندگی خود زده و قضاوت كنیم. این صرفا به دلیل عشقی است كه به رشته خود داریم.

داور بی‌طرف مسابقات قهرمانی جهان عنوان كرد: متاسفانه واترپلو با توجه به عدم اعزام به گوانگجو، وضعیت خوبی ندارد. عدم وجود اردو و مربی صدمات زیادی به این رشته وارد كرده است.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8910080463

نظرات()

Powered by WebGozar