تبلیغات
شنا، شیرجه و واترپلو - آقای سعیدلو،کمی بر فدراسیون شنا نظارت کنید
چهارشنبه 27 بهمن 1389

آقای سعیدلو،کمی بر فدراسیون شنا نظارت کنید

• نوشته شده توسط: زیرآب زن

صداقت نیوز: فدراسیون شنا؛ شیرجه و واترپلو یكی از حوزه های ورزشی پر حاشیه كشور است كه جوان بودن ریاست آن از یك سو و مشكلات رشد و توسعه ورزشهای این حوزه بر ضرورت بررسی عملكرد فدراسیون توسط سازمان تربیت بدنی تاكید دارد.
به گزارش خبرنگار صداقت نیوز، فدراسیون شنا که به جرات یکی از ضعیف ترین فدراسیون‌ها در بازیهای آسیایی بود پس از بازگشت از گوانگجو، زیر سایه درخشش کاروان آسیایی جمهوری اسلامی ایران از انتقادات تند و تیز دور ماند اما مشکلات ریشه‌ای این فدراسیون که در طول سالهای اخیر در این فدراسیون ریشه دوانده است، خود باعث ایجاد تنش‌هایی شده است که در رسانه ها کم و بیش انعکاس دارد.
در پی افزایش چالشهای مدیر کم تجربه فدراسیون شنا با کادر این فدراسیون اسعفاهای زنجیره‌ای در این فدراسیون در حال رخ دادن است که از آن جمله می توان به استعفای فرشته عدل نایب رییس بانوان و امید حدیقی رییس كمیته فنی شیرجه اشاره کرد.
این گزارش حاکی است، در متن استعفانامه حدیقی، به مواردی از جمله ضمانت 35 فقره چك رییس فدراسیون تحت عنوان انجام امور خیریه ؛ درج آگهی تبریك بیش از 300 نفر در روزنامه خراسان برای پیروزی آیت الهی در انتخابات فدراسیون شنا با سفارش وی ؛ عزل و نصب های فراوان و بی قاعده ؛كمك گرفتن از باشگاه های كشور برای برگزاری مسابقات قهرمانی كشور؛ عدم توجه به بخش شیرجه و انجام هزینه های غیر ضروری در دیگر حوزه ها اشاره شده است.
کارشناسان بر این عقیده اند که عدم نگاه منسجم مدیریتی و مرزبندی‌های شخصی از دیگر نکاتی است که باعث کسب نتایج ضعیف فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو شده است.
بنابراین گزارش به دلیل اختلافات گسترده‌ای که بین آیت اللهی و ریاست قبلی فدراسیون شنا، مرادی وجود داشته است اصولا در حال حاضر مربیان و مدیران فنی از نگاه مدیریت فعلی این فدراسیون به دو دسته تقسیم می‌شوند یکی تیم فعلی و دیگری تیم قبلی که همین اختلافات باعث بروز حاشیه‌های بسیاری برای این فدراسیون شده است و به نوعی این فدراسیون را به اغما برده است.

http://sedaghatnews.ir/Pages/News-8219.html

نظرات()

Powered by WebGozar