تبلیغات
شنا، شیرجه و واترپلو - علیرضایی: با یك معجزه بزرگ زنده ماندیم
سه شنبه 10 اسفند 1389

علیرضایی: با یك معجزه بزرگ زنده ماندیم

• نوشته شده توسط: زیرآب زن

علیرضایی فدراسیون شنا

نفر چهارم شنای قورباغه بازی‌های آسیایی گوانگجو گفت: با توجه به وضعیت ماشین واژگون شده می‌توانم بگویم كه زنده ماندن ما شبیه یك معجره بزرگ بود. محمد علیرضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس با اشاره به حادثه رخ داده در جاده اصفهان به تهران عنوان كرد: به همراه گامر دیلانچیان برای شركت در سومین مرحله مسابقات باشگاهی شنا با اتومبیل شخصی راهی تهران شدیم.
وی افزود: با وجود این كه با سرعت كم حركت می‌كردیم بدون این كه هنوز هم دلیلش را بدانم از مسیر منحرف شده و ماشین چپ كرد.
علیرضایی عنوان كرد: من پس از یك شب استراحت از بیمارستان مرخص شدم و در حال حاضر نیز وضعیت جسمی من مناسب است و مشكلی به غیر از چند كوفتگی ندارم.
ركورددار شنای قورباغه ایران گفت: گامر نیز پس از دو شب بستری شدن آن هم به دلیل بررسی بیشتر میزان صدمات، از بیمارستان مرخص شده است، هر چند كه وضعیت او نسبت به من خوب نیست و نیاز به استراحت دارد.
علیرضایی در خصوص تصادف عنوان كرد: با نگاهی به وضعیت ماشین پس از تصادف فقط می‌توانم بگویم كه لطف خدا شامل حال ما بوده و با یك معجره بزرگ از مرگ نجات پیدا كرده‌ایم.
وی با اشاره به تمرینات آمادگی خود تصریح كرد: بر اساس برنامه‌های تمرینی سرمربی تیم ملی شنای كرواسی تمرینات خود را در اصفهان دنبال كرده‌ام و در شرایط خوبی هم تا قبل از تصادف بسر می‌بردم كه ادامه آن نیز بستگی به وضعیت چند روز آینده من دارد.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8912041137

نظرات()

Powered by WebGozar