تبلیغات
شنا، شیرجه و واترپلو - كمیته انضباطی فدراسیون شنا بدون شنیدن دفاعیات من حكم صادر كرد
سه شنبه 10 اسفند 1389

كمیته انضباطی فدراسیون شنا بدون شنیدن دفاعیات من حكم صادر كرد

• نوشته شده توسط: زیرآب زن

واترپلو

رضا جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس با اشاره به بازی هفته چهارم لیگ برتر در رنجان عنوان كرد: پس از اینكه تیم ما به زنجان رسید متوجه شدیم كه داوران تعیین شده از سوی فدراسیون نمی‌توانند به محل بازی برسند. این در حالی بود كه تیم ما به دلیل مسائل مالی ترجیح داد بازی انجام شود و به امیدیه برنگردد.
وی افزود: قرار شد یك داور از زنجان و یك داور از شهر دیگر (تبریز) این بازی را قضاوت كنند؛ اما زمانی كه مسابقه با تیم زنجان آغاز شد، ما متوجه شدیم كه ناظر بازی پدر حسین نجفی سرمربی تیم زنجان است، داور وسط برادر نجفی و سر منشی بازی نیز برادر دیگر نجفی است و كل كادر داوری هم زنجانی بودند.
جعفری گفت: ما با تیم زنجان و یا با سرمربی این تیم مشكلی نداریم و همه با هم دوست هستیم حتی یكی از بازیكنان ما زنجانی است؛ اما قبول كنید كه از نظر روانی این وضعیت تاثیر بدی روی بازیكنان من داشت و من تیم را از آب خارج كردم.
وی افزود: متاسفانه موارد گزارش داده شده به كمیته انضباطی كامل نبوده و یك گزارش كلی بوده است؛ اما واقعیت این است كه باید مرا به جلسه دعوت می‌كردند تا بتوانم از خود دفاع كنم نه این كه بدون شنیدن حرف‌های من حكم محرومیت برای من صادر كنند.
سرمربی تیم نفت امیدیه گفت: مسئله جالب این است كه حكم صادره را به من یا باشگاه ابلاغ نكردند و روز جمعه گذشته زمانی كه به همراه تیم راهی تهران شدم برای دیدار با تیم دانشگاه آزاد در محل مسابقات به من اعلام كردند كه محروم هستم و نباید روی نیمكت بنشینم.
وی گفت: وقتی پرس و جو كردم متوجه شدم ابلاغ كمیته انضباطی ساعت 10 صبح روز جمعه به باشگاه ابلاغ شده است و من به همراه تیم در تهران بودم.
غلامی گفت: همین مسئله باعث شد كه تیم من دچار تنش شود و در بازی مهم خود بدون تمركز بازی را به حریف واگذار كند

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8912090390

نظرات()

Powered by WebGozar