تبلیغات
شنا، شیرجه و واترپلو - استخر اختصاصی و حامی مالی نداریم
چهارشنبه 11 اسفند 1389

استخر اختصاصی و حامی مالی نداریم

• نوشته شده توسط: زیرآب زن

                            

تبریز- رییس هیات شنای شهرستان تبریز گفت: استخر اختصاصی و حامی مالی نداریم و انتظار داریم اداره كل تربیت بدنی آذربایجان شرقی به قول خود در این زمینه عمل كند.
'سیدجواد مرتضوی' روز یكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: به رغم وعده های مدیر كل تربیت بدنی استان مبنی بر تامین استخر هیات، هنوز اقدامی در این خصوص انجام نشده و استخری كه قرار بود در اختیار قرار گیرد به منظور واگذاری به بخش خصوصی ، مجددا به مزایده گذاشته شده است.
وی اضافه كرد: نداشتن استخر اختصاصی تمامی فعالیت های ما را تحت الشعاع قرار داده و هیات را ضعیف جلوه می دهد.
وی بیان داشت: انتظار داریم همانند هیات نجات غرق، هیات شنا نیز استخر اختصاصی در اختیار داشته باشد و از مدیر كل تربیت بدنی می خواهیم تا به منظور اجرایی شدن برنامه های هیات شنا، یك استخر در اختیار ما قرار دهد.

مرتضوی گفت: هیات در صورت داشتن استخر اختصاصی، علاوه بر تامین بخشی از هزینه تیم های استانی، می تواند استعدادهای بالقوه را به بالفعل تبدیل كند.
وی با بیان اینكه هیات شنای تبریز تنها هیاتی است كه مستقل از استان فعالیت می كند و پنج كمیته شنا، شیرجه، واترپلو، آبهای آزاد و شنای موزون در آن فعال است.
مرتضوی گفت: كمیته شیرجه نتایج خوبی در سالجاری به دست آورده و شیرجه روهای تبریز با هزینه شخصی ، 23 طلا از 26 مدال طلای مسابقات كشوری را كسب كرده اند.
وی در خصوص تیم واترپلوی استان كه در لیگ برتر و ته جدول رده بندی قرار دارد، افزود: هم اكنون به صورت پایه ای روی این رشته كار می كنیم و با جلب حامی مالی قدرتمند ، تیم قدرتمندی را راهی این رقابت ها خواهیم كرد.
وی همچنین از پرداخت نشدن دستمزد مربیان استان در سالجاری خبر داد و گفت: هیات هیچ منبع درآمدی ندارد اما سعی خواهیم كرد تا با گرفتن استخر اختصاصی و در آمدزایی از این طریق، دستمزد آنها را تا پایان سال بپردازیم.
مرتضوی در خصوص فعالیت های كمتیه آموزش این هیات نیز اظهار داشت: همه ساله دوره های بازآموزی در محل هیات برگزار می شود و مربیانی كه در این دوره ها حضور نیابند حق مربیگری در استخرها را نخواهند داشت و با متخلفان برابر قانون فدراسیون جهانی برخورد خواهد شد.
وی ابراز امیدواری كرد تا صاحبان كارخانجات و صنایع با پا پیش گذاشتن و حمایت از رشته شنا، زمینه ظهور و بروز استعدادهای ناب استان در عرصه های ملی و بین المللی را فراهم آورند.

http://www.irna.ir/NewsShow.aspx?NID=30268310


نظرات()

Powered by WebGozar