تبلیغات
شنا، شیرجه و واترپلو - پولی برای عمل كردن به تعهداتمان نداریم
چهارشنبه 11 اسفند 1389

پولی برای عمل كردن به تعهداتمان نداریم

• نوشته شده توسط: زیرآب زن

سرپرست تیم خانه شناگران اصفهان: پولی برای عمل كردن به تعهداتمان نداریم

پس از اعلام مسئولان فدراسیون شنا، تیم خانه شناگران اصفهان تا پایان هفته جاری فرصت دارد تا به پرداخت تعهدات مالی و ارسال مدارك بازیكنانش اقدام كند. 

اكبر یراقی سرپرست تیم واترپلوی خانه شناگران در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: با توجه به اینكه تاكنون موفق به پرداخت مبلغ هشت میلیون تومان ورودیه مسابقات لیگ برتر نشده ایم، مسئولان فدراسیون تا پایان هفته فرصت داند تا ما به تعهدات خود عمل كنیم.

وی گفت: روز گذشته نهم اسفند راهی محل فدراسیون شدم تا پس از صحبت با مسئولان فدراسیون درخصوص برطرف شدن این مشكل مدارك بازیكنانم را نیز به مسئولان تحویل دهم كه متاسفانه آنها حضور نداشتند.

یراقی افزود: ما هیچ پولی برای پرداخت ورودیه مسابقات در اختیار نداریم به همین علت انتظار داریم مسئولان برای حمایت از تیم های خصوصی و پیشرفت این رشته با باشگاه ها تعامل و همكاری بیشتری داشته باشند و نباید با تهدید و بركناری برخی از تیم ها از ادامه حضور در این رقابت ها محروم شوند.

وی تصریح كرد: با توجه به اینكه پرداخت این مبلغ برایمان بسیار مشكل است؛ نمی توانیم این هزینه را تقبل كنیم و تنها به انتظار تصمیم مسئولان می نشینیم.

http://sports.yjc.ir/NewsDesc.aspx?newsid=428960

نظرات()

Powered by WebGozar