تبلیغات
شنا، شیرجه و واترپلو - ریالی از پاداش 3 میلیون تومانی ماهیانه نگرفته‌ام
شنبه 20 فروردین 1390

ریالی از پاداش 3 میلیون تومانی ماهیانه نگرفته‌ام

• نوشته شده توسط: زیرآب زن

نفر چهارم شنای قورباغه بازی‌های آسیایی گوانگجو گفت: پس از گذشت ماه‌ها هنوز از پاداش 3 میلیون تومانی فدراسیون برای هر ماه خبری نیست.
محمد علیرضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس عنوان كرد: در پایان رقابت گوانگجو رئیس فدراسیون شنا در جمع خبرنگاران این وعده را داد كه هرماه مبلغ 3 میلیون تومان به عنوان پاداش به من پرداخت خواهد شد. 
وی افزود: پس از گذشت نزدیك به 5 ماه ریالی از این پاداش دریافت نكرده‌ام، این در حالی است كه حقوق ماهیانه‌ای كه از قبل هم تعیین شده بود به میزان 500 هزار تومان برای هر ماه پرداخت نشده است. 
علیرضایی در خصوص حضور در تمرینات تیم ملی عنوان كرد: تا زمانی كه وضعیت پاداش و هزینه‌ای كه برای اردوی كرواسی شخصا پرداخت كرده ام مشخص نشود نمی‌توانم در این مورد حرفی بزنم. 
وی در ارتباط با برنامه كسب سهمیه المپیك لندن گفت: فدراسیون جهانی برای المپیك 2012 ورودی B را حذف كرده است و شناگران باید حتما سهمیه A را به دست آورند تا بتوانند در لندن شنا كنند. 
ركورددار قورباغه ایران عنوان كرد: رسیدن به این ورودی نیاز به شرایط و امكانات مناسب تمرینی و شركت در رقابت‌های مختلف دارد. 
وی در خصوص مسابقات باشگاهی شنا كه اواخر اسفند گذشته به پایان رسید تصریح كرد: سطح كیفی رقابت‌ها پایین بود و عملا ركوردی در رده سنی بزرگسالان جابجا نشد. تیم ما (سپاهان اصفهان) نیز به كسب عنوان دومی به كار خود پایان داد.
http://www.farsnews.net/newstext.php?nn=8912230895

نظرات()

Powered by WebGozar