تبلیغات
شنا، شیرجه و واترپلو - دروغ13: آیت اللهی هزینه قرارداد672هزار دلاری را از جیبش می دهد!
شنبه 20 فروردین 1390

دروغ13: آیت اللهی هزینه قرارداد672هزار دلاری را از جیبش می دهد!

• نوشته شده توسط: زیرآب زن

 چک های برگشتی آیت اللهی ریاست فدراسیون شنا در نشریات و خبرگزاری های کشور منتشر شده و طلبکارهای او بیش از ده سال است که نتوانسته اند مطالبات خود را وصول نمایند. علاوه بر این وعده های زیادی نیز به ورزشکاران داده است که هیچگاه عملی نشده اند مانند وعده پاداشهای میلیونی به قهرمانان مسابقات دریایی اردن که هیچگاه پرداخت نشد یا وعده حقوق ماهی 3 میلیون تومان به محمد علیرضایی نفر چهارم شنای قورباغه بازی‌های آسیایی.
به تازگی آیت اللهی در مصاحبه ای با خبرگزاری فارس اعلام کرد مبلغ قرارداد 672 هزار دلاری مربی ایتالیایی پائولومارالا را شخصا پرداخت می کند!
 اکنون که کذب بودن بیشتر ادعاهای امیرحسین آیت اللهی بر همگان به اثبات رسیده است، رسانه ها در انتشار اخبار مربوط به وعده های آیت اللهی محافظه کارانه تر عمل می کنند، زیرا می دانند که ریاست فدراسیون شنا وعده های زیادی داده است که تاکنون عملی نشده اند.
در ادامه مطلب، مصاحبه آیت اللهی با خبرگزاری فارس را بخوانید.
 رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو برای آمادگی تیم ملی واترپلو به منظور حضور موفق در بازی‌های آسیایی آینده قرارداد 672 هزار دلاری با مربی ایتالیایی منعقد كرده است.
به گزارش خبرگزاری فارس، پائولو مالارا سرمربی سابق تیم ملی واترپلوی ایتالیا كه اسفندماه گذشته به منظور مذاكره برای قبول هدایت تیم ملی ایران به مدت چهار سال وارد تهران شده بود پس از توافق ضمنی راهی كشور خود شد. وی پس از قطعی شدن مفاد قرارداد رسما از 9 فروردین فعالیت خود را در تهران آغاز كرد. 
حسین آیت‌اللهی رئیس فدراسیون شنا در این خصوص به خبرنگار فارس گفت: مالارا برای هدایت تیم ملی به منظور حضور موفق در بازی‌های آسیایی آینده در كره جنوبی به مدت 4 سال در ایران حاضر خواهد بود و بر اساس قرارداد منعقده وی در طول یك سال 6 هفته مرخصی خواهد داشت و در مدت زمان حضورش باید 30 دوره كلاس مربیگری برگزار كند. 
وی افزود: مربی ایتالیایی در 4 سال حضور خود در ایران نظارت كلی بر واترپلوی ایران خواهد داشت و به ازای آن برای هر ماه مبلغ 14هزار دلار دریافت خواهد كرد. 
رئیس فدراسیون شنا در خصوص حمایت كمیته ملی المپیك از این قرارداد عنوان كرد: با توجه به این كه سقف مربیان خارجی ما از نظر كمیته ملی المپیك پر شده است، شخصا برای حضور و عقد قرارداد با مربی ایتالیایی اقدام كردم. هر چند كه سازمان تربیت‌بدنی و كمیته ملی‌المپیك همواره از فدراسیون شنا حمایت كرده‌اند و ما برای پرداخت بخشی از قراردادها در حال رایزنی با كمیته ملی المپیك هستیم. 
وی در خصوص برنامه تیم ملی واترپلو برای سال 90 گفت: اردوی تیم ملی با برنامه تمرینی 9 ساعت در روز از 9 فروردین برای كسب آمادگی شركت در كاپ فینا كه در عربستان برگزار خواهد شد زیر نظر مربی ایتالیایی آغاز شده است. 
آیت‌اللهی گفت: میانگین سنی تیم ملی 19 سال است و ما با این تیم قصد داریم تا در بازی‌های آسیایی كره جنوبی برای كسب سكو رقابت كنیم. 

نظرات()

Powered by WebGozar