تبلیغات
شنا، شیرجه و واترپلو - رقابت شدید در تیم ورزشی احمدی نژاد
سه شنبه 20 اردیبهشت 1390

رقابت شدید در تیم ورزشی احمدی نژاد

• نوشته شده توسط: زیرآب زن

سعیدلو و علی آبادی

پایگاه خبری اعتدال:در حالی که سعیدلو تقریبا تمام امکانات خود را برای کسب نتیجه در اختیار فدراسیون ناموفق شنا، شیرجه و واترپلو قرار داده است، اما از تهیه هزینه سفر تیم های زیر نظر سید مهدی هاشمی دریغ کرده تا جایی که این یار قدیمی احمدی نژاد زبان به گلایه گشوده و این عمل را مشکوک خوانده و معتقد است سازمان تربیت بدنی کمبود مالی ندارد.

علی سعیدلو که رابطه چندان خوبی با اسفندیار رحیم مشایی ندارد و گویا قرار نیست از سوی احمدی نژاد به عنوان اولین وزیر ورزش ایران معرفی شود، روابطش با دیگران نزدیکان رئیس جمهور نیز  وارد چالش شده است.

به گزارش خبرنگار اعتدال، سازمان تربیت بدنی با عدم تخصیص اعتبارات لازم فدراسیون تیراندازی، آن هم برای مسابقات انتخابی المپیک لندن، نشان داد که چندان تمایلی برای کمک به این فدراسیون ندارد.

در حالی که سعیدلو تقریبا تمام امکانات خود را برای کسب نتیجه در اختیار فدراسیون ناموفق شنا، شیرجه و واترپلو قرار داده است، اما از تهیه هزینه سفر تیم های زیر نظر سید مهدی هاشمی دریغ کرده تا جایی که این یار قدیمی احمدی نژاد، زبان به گلایه گشوده و نحوه اختصاص بودجه از سوی سازمان تربیت بدنی به فدراسیون متبوعش را مشکوک خوانده و معتقد است سازمان تربیت بدنی کمبود مالی ندارد، اما مدیران سازمان تربیت بدنی تمایلی ندارند بودجه مصوب فدراسیون تیراندازی را در اختیار این فدراسیون قرار دهند.

سعیدلو، علی آبادی و سیدمهدی هاشمی از دوستان نزدیک محمود احمدی نژاد بودند که در شهرداری و ریاست جمهوری از آنها به عنوان حلقه اول یاران احمدی نژاد نام برده می شد اما بعد از انتخابات 1384 این سه نیز همانند سایر دوستان آقای رئیس جمهور وارد چالش با یکدیگر شدند تا جایی که برخی رسانه ها از مداخله نیروهای انتظامی برای خاتمه درگیری رئیس فعلی و  قبلی سازمان تربیت بدنی خبر دادند.

 سعیدلو در حالی با رقیب خود سید مهدی هاشمی بر سر کرسی وزارت ورزش می جنگد، که عملکرد ضعیف سید مهدی هاشمی در زمان حضور در وزارت راه از یک سو و ریاست فعلی وی بر سازمان نظام مهندسی از سوی دیگر، سبب شده است تا وی شانس زیادی براینشستن بر کرسی وزارت ورزش نداشته باشد.

از سوی دیگر چالشهای سعیدلو با رئیس دفتر قدرتمند رئیس جمهور، باعث شده تا سابقه دوستی وی با احمدی نژاد هم به داد او نرسد و عملا با فشار بر دو رقیب خود سعی کند، حداقل وزیر ورزش، از درون سازمان تحت نظارت وی نباشد.

هر چندکه شنیده ها حاکی از این است که گزینه احتمالی وزارت ورزش از نزدیکان اسفندیار رحیم مشایی است، اما سید مهدی هاشمی هم نا امید نشده ، با رسانه ای کردن عملکرد و دست آوردهایش در عرصه ورزش سعی می کند، تا بیش از پیش در چشم تصمیم گیران کابینه دهم حضور داشته باشد.گفتنی است علی رغم، مصوبه مجلس مبنی بر ادغام سازمانهای تربیت بدنی و جوانان، دولت تاکنون از تشکیل وزارت ورزش امتناع ورزیده که این امر باعث اعتراض بهارستانیها نیز شده است.

http://etedaal.ir/news/1402/default.aspx


نظرات()

Powered by WebGozar