تبلیغات
شنا، شیرجه و واترپلو - آقای آیت‌اللهی به جای فرافکنی، کمی هم مدیریت کن!
سه شنبه 27 اردیبهشت 1390

آقای آیت‌اللهی به جای فرافکنی، کمی هم مدیریت کن!

• نوشته شده توسط: زیرآب زن

امیرحسین آیت اللهی ریاست فدراسیون شنا

پایگاه خبری تحلیلی اعتدال: حسابهای فدراسیون شنا به دلیل شکایت طلب‌کاران با حکم مراجع قضایی مسدود شد و این‌بار نیز رئیس این فدراسیون گناه را بر گردن اسلاف خویش انداخت.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اعتدال (www.etedaal.ir)، حسابهای فدراسیون شنا به دلیل شکایت طلب‌کاران مسدود شده است و این در حالی است که رئیس کم تجربه این فدراسیون در پاسخ به مجری رادیو مدعی شد که این بدهی مربوط به زمان وی نیست و متعلق به زمان مدیریت مرادی در فدراسیون شنا می‌باشد.
این پاسخ مبتدی و غیر مسئولانه در حالی از سوی رئیس فدراسیون شنا داده شد که امیرحسین آیت‌اللهی پس از ماه‌ها سرپرستی در فدراسیون شنا و بعد از یک سری حاشیه‌های نه چندان خوشایند، از سوی مجمع فدراسیون شنا، به عنوان رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو انتخاب شد.
از آنجا که نامبرده از اواخر تیرماه سال 1389 بر ریاست فدراسیون شنا تکیه زده است، هنوز مشکلات و ضعف‌های این فدراسیون را به گردن رئیس قبلی این فدراسیون می‌اندازد. حال این سوال مطرح می‌شود که وی با سابقه ماهها سرپرستی فدراسیون شنا، چگونه حاضر شده است، ریاست این فدراسیون را با انبوهی از مشکلات مالی برعهده بگیرد؟؛ این پرسش دو پاسخ دارد.
اولا؛ اگر از وضعیت مالی این فدراسیون خبر داشته است، و این مسئولیت را پذیرفته، پس چرا در طول این یک سال هیچ کاری نکرده است؟ ثانیا: اگر جواب منفی باشد بدین معنی است که وی بعد از چند ماه سرپرستی در این فدراسیون از مسایل مالی فدراسیون اطلاعی به دست نیاورده است. در این حالت نیز یک سوال اساسی‌تر مطرح می‌شود که در آن صورت او با این توان مدیریتی اندک، چگونه اجازه مدیریت در این فدراسیون را به خود داده است؟
اما روی سخن با آیت‌اللهی است، که بارها و بارها از ناکامی در بازیهای آسیایی تا مشکلات مالی فدراسیون گناه و تقصیرها را بر گردن مدیران قبلی انداخته؛ اگر بنا باشد با تعویض مدیران مشکلاتی که ایجاد شده باقی بماند و روندهای ناصوابی که انجام می‌شده، تداوم یابد، فلسفه تعویض مدیران و آمدن افرادی همچون حضرتعالی چیست؟
این سخنان آیت‌اللهی بیش از پیش اظهارات نمایندگان و کارشناسان را تایید می‌کند اکثر فدراسیون‌ها به حیاط خلوت سیاسیون تبدیل شده و افرادی که پا به فدراسیون‌ها می‌گذارند گمان می‌کنند به جز ژست گرفتن و به اصطلاح ریاست کردن، کار دیگری ندارند!


نظرات()

Powered by WebGozar