تبلیغات
شنا، شیرجه و واترپلو - آیت اللهی: آقای مرادی، آماده رفتن به زندان باش
دوشنبه 2 خرداد 1390

آیت اللهی: آقای مرادی، آماده رفتن به زندان باش

• نوشته شده توسط: زیرآب زن

رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: آقای مرادی به دلیل اظهارات بی‌اساس از شما شکایت می‌کنم، آماده رفتن به زندان باش.
 
امیر حسین آیت اللهی پس از اظهارات وحید مرادی رییس سابق فدراسیون شنا مبنی بر مشکلات مالی و مسدود شدن حساب های این فدراسیون به برنا گفت: واقعا متاسفم که افرادی در خصوص مسائل مالی صحبت می کنند که خود افتضاحات زیادی را به بار آورده اند و اصول ابتدایی مدیریت و امور مالی را نیز بلد نیستند. 
 
وی افزود: مسدود شدن حساب های بانکی فدراسیون شنا به دلیل بدهی های دوره گذشته است و این موضوع را حراست سازمان تربیت بدنی نیز تایید کرده، اما این آقا به جای اینکه کارهای گذشته و اشتباهاتش را پاک کند، می گوید فدراسیون آیت اللهی دچار مشکل است. 
 
وی با اشاره به شکایت از وحید مرادی گفت: تا 48ساعت آینده به آقای وحید مرادی فرصت می دهم تا مدارک صحبت های خود ارائه کند؛ در غیر این صورت از او شکایت خواهم کرد و او را به زندان می اندازم. 
 
آیت اللهی خاطر نشان کرد: پس از گذشت 18ماه تمامی افرادی که مغرضانه از فدراسیون من ایراد گرفته اند حتی یک ایراد فنی هم نتوانستند پیدا کنند و به حاشیه ها پرداختند که همه آنها هم بی اساس است.
 
وی درباره اینکه مرادی اعلام کرده از پول بیت المال هزینه هایی همچون خرید زعفران صورت گرفته است، به برنا گفت: ایشان بهتر است در خصوص پول بیت المال صحبت نکنند؛ چراکه در حال حاضر بازرسی کل کشور طی نامه ای به سعیدلو، مرادی را متهم به فساد مالی کرده است. اگر آقای مرادی اسنادی دارد که من 13میلیون زعفران از پول بیت المال گرفته ام مدارکش را منتشر کند، در غیر اینصورت آماده رفتن به زندان شود.
آیت اللهی با اشاره به فعالیت های مرادی در دوره ریاستش در فدراسیون شنا گفت: مرادی نباید از بیت المال صحبت کند. او فردی است که با بهترین هواپیماها به امارت می رفت و به دنبال کارهای شخصی خود بود. بهتر است ایشان بگوید که چرا همسرش و برادرش در فدراسیون حضور داشتند. بهتر است او افتضاحاتی که به بار آورده است را پاک کند نه اینکه در خصوص سازمان تربیت بدنی و در مورد فدراسیون صحبت کند. 
 
رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو بیان داشت: مرادی نباید از صداقت صحبت کند، او فردی است که در هر دولت شکل ظاهری خود را تغییر داد. مرادی فردی است که در دوره ریاست هاشمی ریش های خود را تراشید و در دوره دکتر احمدی نژاد چفیه به گردن انداخت و در سفرهای خارجی با شلوارک بیرون می آمد. مرادی باید قبول کند که منفورترین چهره ورزش است و نباید در خصوص ورزش صحبت کند. 
 
آیت اللهی با اشاره به اتفاقات دوره ریاست مرادی به برنا گفت: مرادی همان کسی است که با افتضاح از  فدراسیون شنای آسیا بیرونش کردند و او به گریه افتاد. او 26سال در فدراسیون شنا حضور داشت،اما از او می خواهم نام26 ورزشکار که تربیت کرده را ببرد. 
 
آیت اللهی افزود: مرادی می گوید که فدراسیون در 2سال گذشته مشکلات مالی زیادی داشته است و من باید بگویم که با افتضاحاتی که این آقا به بار آورده است 200سال طول می کشد تا شرایط فدراسیون شنا بهبود یابد. این آقا بگوید در دوره حضورش در فدراسیون شنا کدامیک از رشته های زیر پوشش این فدراسیون و حتی کمیته ها شرایط خوبی داشته اند. 
 
رییس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو درپایان خطاب به مرادی گفت: من همان کسی هستم که در برنامه‌های رادیویی مرا آقا پسر خطاب قرار دادید اما الان می گویم من همان کاکل زری هستم که تو را از تخت سلطنت پایین کشیده است. 
 http://bornanews.ir/Pages/News-49032.aspx

نظرات()

Powered by WebGozar