تبلیغات
شنا، شیرجه و واترپلو - عدل: زمانی مرادی مانع فعالیتم در شنا شد و حالا هم آیت‌اللهی
چهارشنبه 25 خرداد 1390

عدل: زمانی مرادی مانع فعالیتم در شنا شد و حالا هم آیت‌اللهی

• نوشته شده توسط: زیرآب زن

فرشته عدل نایب رئیس فدراسیون شنا

نایب‌رئیس پیشین بانوان فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: زمانی وحید مرادی مانع فعالیتم شد و حالا هم آیت‌اللهی و فعلا خانه‌نشین شده‌ام.  فرشته عدل در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با اشاره به دلائل قطع همكاری‌اش با فدراسیون شنا در چند ماه گذشته، اظهار داشت: دلیل عدم همكاری‌ام با فدراسیون این بود كه احساس كردم رئیس فدراسیون ایده‌ها و آرمان‌هایی دارد كه دست نیافتنی است و رسیدن به آنها نیازمند انجام كارهای زیربنایی كه چنین كاری انجام نشده است. او بدون برنامه‌ریزی و با خرج‌های بی‌حساب و كتاب می‌خواست به این مهم دست پیدا كند. به همین دلیل دیدم اگر نباشم بهتر است و كنار كشیدم.
وی افزود: مثلا چندی پیش كلاس داوری برگزار شده كه روی آن خیلی مانور داده شد. شركت‌كنندگان باید 120 هزار تومان بابت آن می‌پرداختند كه پول زیادی است. كسی كه این‌قدر هزینه می‌كند انتظار دارد حتما قبول شود و این سطح كار را پایین می‌آورد. این در حالی بود كه ما هم قبلا چنین كلاس‌هایی را برگزار كرده بودیم با هزینه كمتر، در نتیجه سختگیری بیشتری داشتیم و هر كسی شاستگی قبول شدن را داشت،، قبول شد.
این بانوی 59 ساله كه دارای كارت بین‌المللی داوری و مربیگری شناست، خاطرنشان ساخت: یك روز به آقای آیت‌اللهی گفتم چند سالت است،‌ گفت 35 سال، به او گفتم من به اندازه سن تو سابقه كار اجرایی و تدریس دارم. من چهار سال با مرادی كار كردم و 10 ماه هم با آیت‌اللهی كه كاش در این مدت هم با او همكاری نمی‌كردم كه این‌قدر اعصابم به هم نریزد. بسیاری از حرف‌های او تو خالی است. فعلا كه خانه‌نشین شده‌ام و از من برای هیچ مسئله‌ای دعوت نمی‌شود. در واقع یك زمانی مرادی بایكوتم كرد و حالا هم آیت‌اللهی.
عدل كه سابقه 35 سال تدریس اختصاصی شنا در دانشگاه را دارد، در مورد وضعیت شنای بانوان تاكید كرد:‌ تا وقتی سر و صدایی نبود، بانوان هم آرام كار خود را انجام می‌دادند اما از وقتی این آقا آمد و همه كارها پر سر و صدا شد، خیلی ‌كارها هم متوقف شد. چند وقت پیش به دلیلی سری به سایت فدراسیون زدم و دیدم بهمن ماه خانم تیموری اعلام كرده لیگ بانوان راه‌اندازی می‌شود، فروردین ماه دوباره این حرف در مصاحبه دیگری تكرار شد، اما این كار چطور می‌خواهد انجام شود در حالی كه هیچ كاری برای آن انجام نشده است. در بخش بانوان فقط وعده آینده داده می‌شود.

http://www.farsnews.com/printable.php?nn=9003100446

نظرات()

Powered by WebGozar