تبلیغات
شنا، شیرجه و واترپلو - تا کی باید بگویند تمام مشکلات میراث مدیریت گذشته است؟
یکشنبه 5 تیر 1390

تا کی باید بگویند تمام مشکلات میراث مدیریت گذشته است؟

• نوشته شده توسط: زیرآب زن

ایسنا: سرپرست سابق تیم واترپلوی خراسان رضوی گفت: سرنوشت سرمربی قبلی تیم، جرات انتقاد را از مربی جدید گرفته است.

علی خالقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه خراسان، در خصوص نتایج ضعیف تیم استان خاطرنشان کرد: فکر نمی‌کنم اوضاع تیم از قبل بهتر شده باشد ولی به هر حال وقتی سرمربی سابق به خاطر یک انتقاد ساده و البته به جا از تیم اخراج می‌شود، بنای فرد جدید این خواهد بود که انتقادی نکند و ابراز رضایت نشان بدهد.

وی افزود: این تیمی که امروز این نتایج ضعیف را می‌گیرد، همان تیمی است که در اولین مسابقه که هنوز بازیکنان همدیگر را نشناخته بودند، تیم زنجان، صدرنشین فعلی لیگ را شکست داده بود و در مقابل فولاد مبارکه سپاهان در اصفهان، در یک بازی پایاپای و با اختلاف 2 گل بازی را واگذار کرد؛ در مقابل تیم گیلان به پیروزی رسید و حتی تیم کرمان جرات بازی در مقابل تیم را نداشت و در مسابقه حاضر نشد ولی حالا در مقابل همه این تیم‌ها با اختلاف گل‌های بسیار زیاد شکست می‌خورد.

خالقی ابراز داشت: تا کی باید بگویند تمام مشکلات میراث مدیریت گذشته است؟ به هر حال از یک جایی باید افراد پاسخگوی اعمال خود باشند؛ این تیم همان تیمی است که قبلا نتیجه می‌گرفت. وی تصریح کرد: منظور من شخص خاصی نبوده و مسوولیت حقوقی افراد است؛ مدیریت گذشته هم اشتباهاتی داشت، آن‌ها هم حامد آراسته را که دکترای تربیت بدنی دارد و از قهرمانان استان است و حتی همین حالا هم شرایط بدنی‌اش از خیلی از بازیکنان بهتر است، از دست دادند؛ حالا هم یعقوبی را که مربی تیم ملی بوده و با این تیم مقام آورده و هم از نظر ورزشی و هم علمی افتخارات زیادی کسب کرده است، از دست می‌دهند؛ تا کی باید این ورزشکاران از نظر تجربی و کارشناسی به سطح بالا برسند و بعد از دست بروند؟ ممکن است نفر بعدی سرمربی فعلی تیم باشد.

وی تاکید کرد: در اینجا بحث اشخاص مطرح نیست و مشکل از سیستم مدیریت است؛ یا افراد باید آنقدر ترسو باشند که جرات انتقاد نداشته باشند یا با یک انتقاد کوچک از کار برکنار شوند. سرپرست سابق تیم واترپلوی خراسان رضوی در واکنش به صحبت‌های رییس هیات شنا استان خراسان رضوی مبنی بر اینکه یعقوبی تعدادی از بازیکنان را از تیم برده است، به ایسنا گفت: بازیکنانی که از تیم جدا شده بودند، هر کدام 26 - 25 سال سن دارند و خودشان می‌توانند برای خودشان تصمیم بگیرند؛ بر فرض محال هم که یعقوبی آن‌ها را با خود برده باشد، مگر او تیمی دارد که بازیکنان را به آنجا ببرد؟ این طبیعی‌ترین واکنشی است که یک بازیکن می‎تواند به یک تصمیم غیرکارشناسی و عجولانه نشان دهد و قطعا دلیل رفتن آن‌ها ناراضی بودن از شرایط است.

http://khorasan.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=12611

نظرات()

Powered by WebGozar