تبلیغات
شنا، شیرجه و واترپلو - افشاگری خواننده زیرآب زن، شنا اصفهان رو به نابودی است
یکشنبه 5 تیر 1390

افشاگری خواننده زیرآب زن، شنا اصفهان رو به نابودی است

• نوشته شده توسط: زیرآب زن

وبلاگ زیرآب زن از ابتدای تاسیس تلاش کرده است تا مشکلات شنای کشور را منعکس نماید. در این راستا نظرات خوانندگان این وبلاگ از جایگاه ویژه ای برخوردار است. در زیر مطالبی که یکی از خوانندگان اصفهانی زیرآب زن برای ما فرستاده است را میخوانید. شایان ذکر است که صحت این مطلب و مطالب مشابه توسط صاحب نظران و متخصصان استان مربوطه بررسی شده و سپس منتشر گشته اند.  مصطفی یعقوبی مربی دروازه بان های تیم ملی واترپلو و سرمربی استان خراسان  پس یک مصاحبه و ذکر نکاتی مشابه این خبر برای استان خود، توسط ریاست فدراسیون شنا از تمام سمت های خود معضول شد.

در ادامه روند سریع و پر شتاب نابودی ورزش شنا و واترپلو فعالیتهای گسترده ایی هم در استان همیشه مطرح اصفهان در حال انجام است که سعی میکنم از امروز با اطلاع رسانی،علاقمندان این رشته را در جریان این اخبار قرار دهم.
اولین و مهمترین گامی که در این زمینه برداشته شده اجاره دادن تنها استخر استاندارد اصفهان به یک گروه خاص است که از نزدیکان یکی از مدیران ارشد ورزش استان هستند
و جالب اینکه آقایان به تازگی جهت تمرین بچه های قهرمان و برگزاری مسابقه تیمهای لیگ در استخر طلب پولهای گزاف میکند که این عمل آنها با سکوت و بی تفاوتی (بی عرضگی) مسئولین هیئت شنای استان تکمیل شده است .
این در حالی است که آقای آیت اللهی بارها در صحبتهای خود از توسعه بخش سخت افزاری این ورزش در استانها صحبت کرده اند ولی عملا شاهد مسائل دیگری علی الخصوص در شهرستانها هستیم که صد البته در راستای وعده های رئیس فدراسیون نمی باشدودر صورتیکه ایشان هم مثل بقیه نیروهای زیر دستشان کمر به نابودی این رشته نبسته باشند لازم است سریعا در این خصوص اقدام کنند چون خیلی زود دیر میشود.

هیات شنای اصفهان تنها یک ساعت و نیم از ساعات نا مناسب استخر را روزانه در اختیار شناگران، واترپلوئیست ها و شیرجه رو های استان قرار می دهد. علاوه بر این با شلوغ شدن بیش از حد تمرینات، کیفیت تمرینی ورزشکاران به شدت افت می کند.


نظرات()

Powered by WebGozar