تبلیغات
شنا، شیرجه و واترپلو - طالبی: مسئولان شنا و دوچرخه‌سواری باید پاسخگوی ورزشكاران خود باشند
چهارشنبه 22 تیر 1390

طالبی: مسئولان شنا و دوچرخه‌سواری باید پاسخگوی ورزشكاران خود باشند

• نوشته شده توسط: زیرآب زن

ناصر طالبی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، در خصوص حضور 8 ركابزن تیم ملی در سازمان تربیت بدنی به منظور مطالبه پاداش 5 میلیونی بازی‌های آسیایی گوانگجو عنوان كرد: ورزشكاران ما شان و جایگاه بالایی برای مسئولان سازمان تربیت‌بدنی دارند و زمانی كه سجادی معاونت ورزش قهرمانی به من خبر داد كه ركابزنان وارد ساختمان شده‌اند خواستند كه سراغ آنها رفته و جویای كارشان باشم.
وی افزود: در خصوص این كه ركابزنان بیرون در ورودی سازمان تربیت‌بدنی به دستور سجادی معطل شده‌اند تصریح كرد: همان روز و همان ساعت سجادی قرار ملاقات با سعیدلو رئیس سازمان تربیت‌بدنی داشت و به همین دلیل نیز از من خواست پیگیر كار دوچرخه‌سواران شوم.
طالبی گفت: سازمان تربیت‌بدنی و فدراسیون‌های ورزشی بر اساس وجود ورزشكاران تعریف می‌شوند و اگر آنها نباشند این نهادها كاری ندارند كه انجام دهند. ما باید پیگیر نیازها و برطرف كردن مشكلات آنها باشیم.
وی در خصوص عدم پرداخت پاداش 5 میلیونی وعده داده شده از سوی سعیدلو به بازیكنان اعزامی به بازی های آسیایی گوانگجو تصریح كرد: تمامی فدراسیون‌هایی كه اعزامی به گوانگجو داشتند این پاداش را به شكل اعتبارات دریافت كرده و به دست ورزشكاران نیز رسید. برای من نیز جای سئوال است كه چطور این دو فدراسیون پاداش ورزشكاران خود را پرداخت نكرده اند و باید پاسخگوی ورزشكاران‌شان باشند.
وی افزود: لیست اعتبارات تزریقی به حساب این فدراسیون موجود است و من در تعجبم كه چرا این مبلغ به ملی‌پوشان داده نشده است. مگر اعتبارات برای غیر ورزشكاران است.
طالبی عنوان كرد: از ابتدای سال 90 نیز اعتبارات به دفعات مختلف به فدراسیون‌ها تزریق شده است، آیا رؤسای فدراسیون نمی‌توانستند این پاداش را پرداخت كنند؟ من نیز به دوچرخه‌سواران قول داده‌ام كه پیگیر كارشان باشم.


نظرات()

منبع: خبرگزاری فارس ،

Powered by WebGozar