تبلیغات
شنا، شیرجه و واترپلو - سرانجام آیت الهی از شنا رفت
شنبه 5 شهریور 1390

سرانجام آیت الهی از شنا رفت

• نوشته شده توسط: زیرآب زن

سازمان تربیت بدنی سرانجام حكم بركناری  امیر حسین آیت الهی،رییس فدراسیون شنا،شیرجه و واترپلو را صادر كرد.

به گزارش اوج نیوز،آیت الهی كه سرپرست منصوب علی سعیدلو بود گرچه به ریاست این فدراسیون هم رسید اما رییس وقت سازمان تربیت بدنی هیچگاه حكم او را صادر نكرد.
وی كه در زمان ریاست خود بر فدراسیون توانسته بود مخالفان زیادی برای خود بتراشد،اواخر هفته گذشته به وزارت ورزش و جوانان احضار شد تا خواسته عباسی به گوش او برسد:استعفا.
آیت الهی اما استعفا را نپذیرفت و همان روز در گفت و گو با رسانه گفت كه با قدرت به كارش ادامه می دهد با این حال از فدراسیون شنا خبر رسید كه او وسایلش را جمع كرده است.
آیت الهی در زمان ریاست بر شنا بسیار خبرساز بود.از یك سو اعلام كرد كه كارمندانش باید با لباس ورزشی سر كار حضور یابند.طرحی كه با مخالفتهای مدیریت ورزش هیچگاه اجرا نشد.از سوی دیگر شنیده شد كه مدارك بسیار بر عدم صلاحیت وی بر فدراسیون شنا به دفتر سعیدلو ارسال شده است؛از نامه نگاری ها و توبیخ نامه های زمان فعالیتش در خراسان رضوی گرفته تا شاكیانی كه مدعی بودند از او چك برگشتی دارند.
با این حال سعیدلو همواره حامی او بود.گفته می شد دلیل حمایت سعیدلو از این مدیر جوان به زمان انتخابات و فعالیت های انتخاباتی آیت الهی،به خصوص پس از برگزاری آن برمی گردد.
حتی گفته شد كه او با استفاده از نفوذ كویت در كمیته المپیك آسیا موفق به جمع آوری رأی برای سعیدلو در انتخابات كنفدراسیون فوتبال آسیا شده است.آیت الهی توانسته بود با رییس كویتی كنفدراسیون شنای آسیا دوستی برقرار كند.
با رفتن سعیدلو،آیت الهی بزرگترین حامی خود را از دست داد تا جایی كه گفته می شد عباسی او را به زودی از سمت خود بركنار می كند.
این گونه هم شد و صبح امروز وزیر ورزش و جوانان با صدور حكمی غلامرضا جعفری را به عنوان سرپرست فدراسیون شنا منصوب كرد تا آیت الهی وداعی تلخ با این فدراسیون داشته باشد.

نظرات()

منبع: اوج نیوز ،

Powered by WebGozar