تبلیغات
شنا، شیرجه و واترپلو - رییس سابق هیات شنا خراسان: صحبت‌های آیت‌اللهی علیه من، حقانیتم را ثابت كرد
دوشنبه 14 شهریور 1390

رییس سابق هیات شنا خراسان: صحبت‌های آیت‌اللهی علیه من، حقانیتم را ثابت كرد

• نوشته شده توسط: زیرآب زن

رییس سابق هیات شنا خراسان رضوی در واكنش به بركناری رییس فدراسیون شنا گفت: صحبت‌های آیت‌اللهی علیه من، حقانیتم را ثابت كرد.  مجید مشتاق عشق در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، اظهار كرد: من فردی سازمانی و شناخته شده در ورزش هستم و اگر موردی باشد همه می‌دانند و آیت‌اللهی با صحبت‌های خود در این مدت تنها حقانیت من را ثابت كرد.

وی درباره بركناری آیت‌الهی تصریح كرد: وی همشهری من بود و امیدوارم اگر در پستی قرار گرفت موفق باشد، به هر حال این یك تجربه مدیریتی برایش محسوب می‌شود؛ این تصمیم وزیر است و حتما صلاح دانسته در این برهه از زمان نیروی دیگری این پست را بر عهده بگیرد.  مشتاق عشق افزود: جعفری از هم دانشگاهیان من بوده و از مدیران توانمند و سابقه‌دار است؛ البته او فعلا به عنوان سرپرست در فدراسیون مشغول است و باید دید كه آیا در فدراسیون خواهد ماند یا خیر.

وی تاكید كرد: به هر حال امیدوارم هر شخصی كه به این سمت منصوب می‌شود موفق باشد و در جهت توسعه و پیشرفت این رشته گام بردارد، همچنین احترام به پیشكسوتان و حفظ حرمت‌ها را نیز مورد توجه قرار دهد. امیدوارم همه دست به دست هم دهند تا بتوانیم پرچم كشورمان را در دیگر كشورها به اهتزاز درآوریم.  رییس سابق هیات شنا خراسان رضوی در پاسخ به این سوال كه آیا مجددا به جامعه شنا برخواهد گشت یا خیر، گفت: من در این مدت به زندگی شخصی برگشتم و احساس خوبی دارم. البته خادم دولت هستم ولی ترجیح می‌دهم فعلا به ورزش برنگردم، به هر حال من پست‌های سازمانی داشته‌ام و این پست‌ها، افتخاری برایم بوده است.

گفتنی است پس از حضور امیر حسین آیت‌اللهی در راس فدراسیون شنا، مجید مشتاق عشق سرپرست و دبیر وقت هیات شنا استان خراسان رضوی و همچنین سرمربی تیم شنا استان در لیگ برتر و عضو كمیته فنی تیم‌های ملی فدراسیون شنا، با حكم آیت‌اللهی از سرپرستی هیات شنا خراسان رضوی و عضویت در كمیته فنی تیم‌های ملی شنا ایران بركنار شد. آیت‌اللهی در مدت حضورش در فدراسیون شنا با انجام مصاحبه‌های مختلف بارها بر علیه مشتاق صحبت و او را عامل ناكامی شنا استان خراسان رضوی عنوان می‌كرد. آیت‌اللهی در دوران ورزشكاری‌اش زیر نظر مشتاق عشق در رشته شنا فعالیت داشته است.


نظرات()

منبع: ایسنا ،

Powered by WebGozar